Markaya göre listelediniz :  SMA

Dünya piyasalarının lideri olarak SMA, Kilowatt'tan Megawatt'a tüm boyutlardaki tesisler, güç sınıfları ve şebeke koşulları dahilinde, solar endüstrisindeki en yüksek verimlilik derecelerine sahip fotovoltaik tesisler için invertörler geliştirmekte ve üretmektedir.

Solar invertörü - teknik bakış açısıyla - her PV-tesisinin en önemli bileşenini oluşturur. İnvertörler, akıllı sistem yöneticileridir. Sadece PV modülleri tarafından üretilen doğru akımı şebekeye uygun alternatif akıma dönüştürmekle kalmayıp, kazanımları denetlemekte ve yerel elektrik şebekesini kontrol etmektedir.

PV tesisleri birer yatırımdır. Uzun süreli kazançlar, uzun soluklu ortaklıkları gerektirir. Doruk noktadaki teknolojisine ek olarak SMA, eşi benzeri olmayan profesyonel müşteri hizmetleri servisi sunmaktadır. Telefonla ve E-Mail yoluyla uzman teknikerler, SMA servisinin müşteri temsilcileri tarafından her adımda desteklenmektedir – planlama aşamasından, invertörün kurulum yerinde devreye alınmasına kadar. Müşteri memnuniyetine çok büyük değer verdiğimiz için, geniş kapsamlı garanti opsiyonları sunuyoruz. İster Sunny Tripower'ınızın standart garanti süresini 20 yıla kadar uzatmak isteyin, ister seçtiğiniz Sunny Central servis modülleri için % 99 işletim süresi garantisi kullanmayı isteyin, hedefimiz hep işletim süresini azamiye çıkarmak ve yatırımınızı emniyet altına almaktır.

1 ila 13 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.