Markaya göre listelediniz :  Grillo

1953 yılında "OFFICINE PINZA" adı altında kurulan GRILLO SpA, yenilikçi bir proje sayesinde yirmi yaşındaki Benito Pinza, 1957'den beri şirketin ilk akla gelen modeli GRILLO traktörünü icat etti; Bu yıl, tarımsal mekanizasyon dünyasındaki büyüleyici serüvenin bir kilometre taşıdır.
 
GRILLO profesyonel tarım, yeşil alanların bakımı ve özel bahçelerde kullanımı için 50 yılı aşkın bir süredir makine tasarlamakta ve üretmektedir.
 
GRILLO, operatörlere günlük işlerinde yardımcı olabilecek yeni teknik çözümler üretmek ve her zaman işleri daha keyifli hale getirmek amacıyla verimli ve profesyonel bir teknik kadro ile makinelerini tasarlar. Her yeni makine, dayanıklılığını ve güvenilirliğini kanıtlamak için çok sıkı testlerden geçmekte ve ancak bu testler tamamlandıktan sonra, GRILLO Kalite Sistemi tarafından benimsenen sıkı Avrupa standartlarını takiben üretim yapılmasına izin verilmektedir. 

Endüstriyel üretim, Cesena (İtalya) çevresindeki dört fabrikada yüksek teknoloji araçları (örneğin, Lazer kesim, robotik, yarı otomatik montaj zinciri) ile yapılır. 
 
GRILLO şirketi yılda 20.000 makine üretmekte ve 50'den fazla farklı modelde 200'den fazla personel istihdam etmektedir.
 
GRILLO, 5 kıtada 55 ülkede ürünleriyle temsil edilmektedir. 1.000 bayi, 50'den fazla distribütör ve 3 satış şubesinden oluşan dağıtım ve satış sonrası ağına sahiptir.
 
Üretim, teknik ve satış elemanlarının eğitimi, yedek parça ve satış sonrası servis yönetimi doğrudan Cesena merkez bürosu tarafından değil aynı zamanda dünyanın farklı ülkelerindeki şubeler veya distribütörler tarafından kontrol edilmektedir.

sayfa başına
1 ila 20 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.