Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Markaya göre listelediniz :  Pubert

Dünya çapında önde gelen bir aile.

Pubert, toprak ve bahçe bakımı için makinelerin tasarımı ve imalinde dünya çapında lider bir şirkettir. Şirket, Pubert® ve Jardimeca® markalı üretim markalarını ve uzun yıllardan beri bize güvenen ünlü bahçe makineleri markalarını yıllardır üretiyor. Fransa'da yapılan üretimin % 60'ı 40 ülkede ihracata yöneliktir.

Çalışan toprağın araçları: Pubert Cy'de uzun bir hikaye.

Pubert, Vendee'den bir aile şirketiyken, hikayesi 1840'da başladı. O sırada tarımsal pulluklar üretiyordu. 1960 yılında şirket, bazı bahçe bakım aksesuarları geliştirmeye başladı ve 1976 yılında ilk çapa modelini üretti. 1987 yılında, çapa makinelerinin kalitesini kanıtlamak için Jean-Pierre Pubert (şimdiki CEO), 24 saat kesintisiz, rekor kıran bir dünya rekoru gerçekleştirdi. Guinness Rekorlar Kitabında da bahsedilir.

Şirket büyüdü ve 2005 yılında ilk dünya çapında çapa makinesi üreticisi haline geldi, ancak çok tekerlekli fırça kesiciler de üretti. Daha sonra şirket, Kiva ve Roques & Lecoeur şirketlerini satın alarak çeşitlerini artırmayı sürdürdü ve kazıyıcılar veparçalayıcıları ekledi. 2014 yılında yenilikçi, rahat ve verimli kar atıcı serisi piyasaya sürüldü.

İnovasyon ve İnsan merkezli bir gelişme

Şirket, toprak hazırlığında edindiği tecrübeler sayesinde, sürekli daha verimli, kullanıcı dostu ve kolay satın alınabilir bir fiyat için dayanıklı makineler üreten yeni teknolojileri geliştirdi. Bu sayede Pubert, pnömatik bir debriyajla ilk çapa makinesini eşsiz konfor için üretti. 2009 yılında ilk elektrikli pilli çapa makinesini ve ilk değişken hızlı çapa makinesini2012 yılında tanıttı. Bu bilgi ve yenilik kapasitesi, şirketi Vendee'de çalışan personelin kalitesinde yatıyor.

Bu üreticiye ait ürün bulunmamaktadır.