Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Markaya göre listelediniz :  Echo

ECHO elektrikli el aletlerinin hikayesi 1947 yılına dayanıyor. ECHO, Tokyo'daki Kioritz Corporation tarafından üretilen taşınabilir güç ürünlerinin küresel bir markasıdır. Kioritz Corporation 1947 yılında kurulmuş ve yaklaşık 60 yıllık şirket geçmişini, 2 zamanlı motor teknolojisi ile taşınabilir güç ekipmanlarının üretimine ayırmıştır. Yıllık iki milyondan fazla cihaz üretimi olan Kioritz Corporation, diğer tüm şirketlere göre daha temiz yanan motor modelleri üretmektedir. Kioritz Corporation'ın dünya çapındaki amacı, "Müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan ürün ve hizmetleri sunmak ve ECHO ürünleri aracılığıyla tam memnuniyet sağlamak" tır. Dünyadaki iki yurtdışı tesisi, bir yurtdışı yan kuruluşu, 50 distribütör ve 8 binden fazla servis bayisi ile bu hedef gerçeğe daha yakın durumdadır.

Tarihçe: Başlangıçta Kyoritsu Noki Şirketi ve daha sonra Kioritz Corp. adını alan ECHO, tarımsal ilaçlama ekipmanları için ardı ardına tasarım ödülleri ve büyük bir pazar konumu kazanacaktı. İlk olarak 60'lı yılların sonlarında ABD ve Kanada pazarlarını lisans anlaşmaları ile inceledikten sonra 1972'de ABD pazarına Northbrook, Illinois'de bir merkez kurarak ile resmen girdi. 2009'da, Kioritz Corporation ve Shindaiwa Corporation, bir şemsiye şirket olarak Yamabiko Corporation altında birleşti. Birleşme, verimliliği kazanmak ve küresel rekabet gücünü artırmak için şirketin genel planının bir parçasıydı. Hem ECHO hem de Shindaiwa kuruluşlarının güçlü yönlerini birleştirmek, Yamabiko'nun açık hava güç ekipmanları, tarımsal ve endüstriyel pazarlarda güvenilir ürünlerle müşteri tabanına hizmet etmesini sağlayacaktır.

Daha Fazla
1 ila 10 arasındaki ürünleri görüyorsunuz.